Wynajem długoterminowy

Umowa na 2 lata

dscn0367Wynajem samochodu dostawczego w ofercie długoterminowej oferujemy na maksymalnie 2 lata. Po tym czasie oferujemy auto nowsze na równie atrakcyjnych warunkach współpracy. W przypadku zainteresowania ofertą długoterminowego wynajmu aut dostawczych w Białymstoku zapraszamy do kontaktowania się z naszymi oddziałami.

 


Brak zamrożenia kapitału

dscn0363Jak wiadomo auto w firmie to studnia bez dna. Dlaczego też coraz więcej firm decyduje się na finansowanie jedynie spadku wartości auta, a nie jego zakup, który wiąże się z zamrożeniem kapitału, który równie dobrze przeznaczyć można na inne cele inwestycyjne.

 

 


Uproszczone księgowanie

dscn0335Jedna faktura co miesiąc to mniejsze problemy księgowe niż odpisy amortyzacyjne, ewidencja środków trwałych oraz inne wciąż zmieniające przepisy podatkowe. Wynajęcie auta dostawczego wliczane jest w 100% w koszt prowadzenia działalności gospodarczej, przysługuje również pełne odliczenie podatku VAT, gdyż auta posiadają homologację ciężarową.

 


Pełne ubezpieczenie

dscn0330_maleAuta posiadają kompleksowy pakiet ubezpieczeniowy OC/AC/Asisstance Europa. W przypadku awarii samochodu przysługuje auto zastępcze na czas naprawy.